Моя Весела Ферма + доповнення Ґазда

Уявіть: вам дісталося ціле господарство! Щоправда, воно трохи занедбане: на полі немає нічого окрім бур’яну та опудала, тварини не годовані, а у запаснику – скупенька жменька насіння. Але хіба справжній господар боїться труднощів? Завдання зрозуміле: треба повернути колишню славу рідній фермі. Ба, більше – вам потрібно вивести її у лідери за всіма показниками! Як цього досягти? Все просто — треба, щоб усі тварини на фермі були нагодовані та доглянуті. Тож, не втрачайте ні хвилини! Гайда до праці!

Плануйте свої дії, засівайте поле, збирайте врожай і годуйте тварин. У цій цікавій настільній грі у ваших руках опиниться доля цілої ферми! І тільки від вас залежатиме, чи зможете ви зробити її найкращою.

Це видання гри вже містить доповнення “Ґазда”. А разом з ним гра отримала нове ігрове поле,   9 дерев’яних фішок та новий варіант складності – для досвідчених гравців. Доповнення “Ґазда” дозволить  вам відчути себе господарем у незвичайному домі. Ви станете главою невеличкої родини, в якій кожна пара рук на вагу золота, довкола заздрісні сусіди, а часу на все, як завжди, не вистачає.